AK Parti Beypazarı İlçe Başkanlığı açıldı
AK Parti Beypazarı İlçe Başkanlığı açıldı

Aydın, geçtiğimiz günlerde karnaval için geldiği ilçede yenilenen ilçe başkanlığı binasını da gezdiğini ve bugün açılışına katılmaktan sevinç duyduğunu söyleyerek bahtı açık olmasını diledi.

Aynı zamanda Beypazarı Koordinatör Vekili de olan AK Parti Ankara Milletvekili Uzlaşma Okumuş, Beypazarı’nda AK Parti İlçe Başkanlığının açılış törenine katıldı. Aydınlatılmış burada yaptığı konuşmada, “Ankaramızın cennet ilçesi Beypazarı’na geçtiğimiz günlerde karnaval için geldiğimizde büyük bir heyecanı ve coşkuyu birlikte yaşadık. Acilen aynı telaşı ilçe başkanlığımızın açılışı için yaşıyoruz. Ülkemizin önemli süreçlerden geçtiği bu günlerde hepimize daha çok tahsis düşüyor. Alıştırma azmimizi inşallah bundan böyle daha da artırarak ülkemizi adalet ettiği noktalara taşıyacağımıza inancımız bütün. Uğurlu uğurlu ve güzel işlere vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Aydınlatılmış, AK Parti İlçe Danışma Kurulu toplantısına katıldıktan daha sonra AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ve partililerle birlikte yenilenen AK Parti İlçe Başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi. Aydınlatılmış, sonra çarşı ve pazar yeri ziyareti yaparak, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here