Başkent'te ormanda sır cinayet
Başkent'te ormanda sır cinayet

Ankara’da yol kenarındaki ormanlık alanda atıl yatan kişinin, tabancayla vurularak cinayete kurban gittiği saptandı. Polis, olayın faillerini arıyor.

Durum, gece yarısı Çankaya ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere tarafından, Oran Mahallesi’nde Panora Tepecik mevkiinde bulunan vatandaşlar, birkaç el silah sesi duyarak polise ihbarda bulundu. Bir vakit daha sonra olay yerine ulaşan ekipler, Turan Güneş Bulvarı’nın kenarında bulunan ODTÜ Ormanı’nda yerde uyuşuk yatan F.M.’yi fark etti. Kısa vakit daha sonra olay yerine 112 Ivedi Servis ekipleri sevk edildi. Yapılan ilk müdahalede şahsın vücuduna isabet eden kurşunların etkisiyle hayatını kaybettiği belirlendi.

Hemen çevre güvenliğini bölge polis ekipleri, civarda arama çalışması başlattı. Yol üstünde ve orman alanında bulunan mermi kovanlarını korumaya bölge ekipler, cenazenin etrafını da şerit çekerek kapattı. Bulvar üzerindeki MOBESE kameralarının görüntüleri izlenmeye alınırken, civarda yaşamış vatandaşların da ifadelerine başvuruldu.

Şahsın yakınlarıyla irtibata geçen polis ekipleri, olayın aydınlatılması için alıştırma başlattı. sonradan Durum Yeri Çözümleme ve Cinayet Ofis Amirliğine bağlı polisler, çevrede alıştırma yaptı. Olayın faili kişi ya da şahısların yakalanması için incelemeler devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here