Kuğulu'da sonbahar şenliği
Kuğulu'da sonbahar şenliği

Çankaya Belediyesi ile Kavaklıderem Derneğinin Kuğulupark’ta düzenlediği Sonbahar Şenliği’ne katılan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, ”Bütün Türkiye’yi Çankaya gibi aydınlığa kavuşturmak zorundayız” dedi.

Ankara’nın simge parklarından Kuğulupark’ta, Çankaya Belediyesi ve Kavaklıderem Derneği işbirliğinde Güz Şenliği yapıldı. Güzel havayı fırsat haberdar olan Ankaralıların katıldığı şenlikte Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Taşdelen resim çektirme taleplerini geri çevirmedi.

Kavaklıderem Derneği ile düzenlenen etkinlikte kısa bir hitabe yapan Başkan Taşdelen, “Yaşam dayanışma olduğu vakit güzel, burada güzel bir pikniğimiz var. Çankaya’da her şey hoş çünkü sizler güzelsiniz. Çünkü Çankaya Mustafa Kemal Atatürk’ün ilçesi. Ama natürel ki bu yetmiyor, tüm Türkiye’yi Çankaya gibi aydınlığa kavuşturmak zorundayız. Mustafa Kemal aydınlığını tüm Türkiye’ye yaymak zorundayız. Onun mücadelesini veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Biz Çankaya Belediyesi olarak geçtiğimiz 4,5 yılda Türkiye’de ilçe belediyeleri aralarında en iyi yatırımları gerçekleştirdik. Fazla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here