Kripto para dünyasında hızlı bir yükselişle 5. sıraya yerleşmeyi başaran Cardano Ethereum’a benzeyen sistemiyle bir sözleşme platformudur.

Yaklaşık 3 ay önce 0,02 dolardan işlem gören Cardano hızlı bir yükselişle 1 Ocak 2018 itibariyle 0,70 dolardan işlem görmeye başladı. Pazar payı bakımından kripto para dünyasından 5. sırada yer alan Cardano, son zamanların gözde para birimi Litecoin’i de geride bıraktı.

Bir debit kartı ve Daedalus isimli özel bir cüzdanı bulunan Cardano’nun Daedalus cüzdanından karta para gönderilebiliyor ve karttaki para otomatik olarak kullanıcının yerel para birimine çevriliyor. Cardano ekibi bu para biriminin Japonya’da birçok ATM’de işlem görmesi için çalışmalara başladı.

En güvenilir borsalardan biri olan Binance borsasına üye olarak Cardano (ADA) satın alabilir ve yatırım yapabilirsiniz.

Cardano nasıl satın alınır?

Cardano alabilmek için öncelikle Koineks, Koinim gibi Türk borsalarına para yatırabilir, buraya yatırdığınız paralarla Bitcoin ya da Litecoin alabilirsiniz. Bu aldığınız para birimini aşağıdaki linkte adresi bulunan Binance borsasındaki cüzdanınıza gönderebilir ve buradan Cardano satın alabilirsiniz.

CARDANO (ADA) satın almak için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here