Okul Dönemi İçin Saftirik Kalemlikleri Lisanslı Nereden Alabilirim?

0
221

Okul dönemi yakınlaşmasıyla birlikte okul araç ve gereçlerin de sayısı bir hayli arttı. Çocuğu olan anne ve babalar çocukların en iyi kıyafet ve kırtasiye ürünlerini alıp okula göndermek istiyor.  Sevilen karakterlerden saftirik ürünlerini lisanslı olarak nereden alabiliriz sorularını akıllardan gidermek için bu yazıyı yazmak istedik.

Saftirik kitabının yayınevi olan epsilon yayınevinin açmış olduğu bir site bulunuyor epsilon lisans adında. Burada lisanlı olarak satın alabiliyorsunuz. Saftirik ürünlerin yanında küçük prens ve game of thrones gibi farklı karakterlerinde okul ürünlerini bulunmaktadır bunu da hatırlatalım.

Saftirik okul ürünlerine bakıldığında çantalar, kalemlikler, defterler, kupa bardaklar ve kitaplar bulunmaktadır. Saftirik kalemlik modellerine bakıldığında sosis kalemlik, üçgen kalemlik, ikili kalemlik bulunmaktadır.

Sosis kalemlik daha küçük boyutta olması, üçgen kalemliklik biraz daha fazla eşyası bulunan kişilerin tercih ettiği ürünler olmaktadır. İkili kalemlik ise iki farklı gözü bulunan kalemlik türüdür.Epsilon lisans saftirik kalemlik ürünlerini farklı renk seçeneklerini sunarak satıyor. Saftirik kalemliklerin renklerine bakıldığında Turuncu, Yeşil, Mavi ve Siyah renkler göze çarpmaktadır.

Sizde saftirik kalemlik ve diğer saftirik okul ürünlerini epsilon lisans adresini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here