Ankara Su Ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), Yenimahalle, Keçiören ve Beypazarı ilçelerinde 7 saatlik bir su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

ASKİ’den yapılan açıklamaya göre Yenimahalle ilçesinde saat 11:45’de başlayan su kesintisi akşam 22:00’a kadar devam edecek. Yaklaşık 7 saat sürecek su kesintisinin nedeninin Özevler Mahallesi’nde yaşanan şebeke arızası olduğu belirtilirken etkilenen mahalleler arasında Özevler Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Halk Ekmek Fabrikası, İvedik OSB, Ostim Mahallesi, Serhat Mahallesi, Turgut Özal Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Demetevler Mahallesi, Tepe Altı Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Ragıp Tüzün Mahallesi, Gazi Mahallesi ve 25 Mart Mahallesi yer alıyor.

Özevler Mahallesi’nde yaşanan şebeke arızası Keçiören ilçesindeki bazı mahalleleri de etkileyecek. 14:30’da kesilen su Keçiören’e de akşam 22:00’da verilecek. Yaşanan bu kesintiden etkilenen mahalleler arasında Bağlarbaşı Mahallesi, İncirli Mahallesi, Etlik Mahallesi, Subayevleri Mahallesi, Basın Evleri Mahallesi, Aşağı Eğlence Mahallesi, Ayvalı Mahallesi, Şefkat Mahallesi, Çiçekli Mahallesi, Güçlü Kaya Mahallesi yer alıyor.

Beypazarı’nda ise 2,5 saat sürecek kesinti akşam 17:00’da son bulacak.

 

Ankara’da yaşanacak su kesintilerinden anında haberdar olmak için Ankara Haberleri sayfamızı takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here