Köpeğinizin Yuvası Köpek Kulübesi

0
487

Bahçeli bir eviniz ya da geniş bir terasınız aynı zamanda da bir köpeğiniz varsa mutlaka köpeğinize özel bir köpek kulübesi satın almalı ve onun yuvası olarak benimseyebileceği bir kulübe haline getirebilirsiniz. Köpeğinizin cinsi ve boyutlarına göre birçok çeşidi bulunun köpek kulübeleri soğuk havalarda köpeğinize barınak olmak için en elverişli yerlerin başında yer alıyor. Özellikle ısı izolasyonu olan türlerinden aldığınızda soğuk kış günlerinde yağmur ve kar yağsa bile bunlara dirençli olan bu kulübe sayesinde köpeğiniz soğuktan korunurken aynı zamanda da hastalıklarından da korunmuş olacak. Kulübenin dışı da kendi zevkinize göre süsleyerek kulübeyi daha neşeli bir hale getirebilirsiniz.

Birbirinden Leziz Köpek Konserveleri
Mamayla beslenen köpeklerin arada sırada mamasını değiştirmeli ve belli zamanlarda da köpeğinizi ödüllendirmek adına ona köpek konserveleri satın alarak onu mutlu edebilirsiniz. Farklı tat ve çeşitte ki köpek konservelerinin içinden beğenmediği bir konserve türü olmayacağını garantileyebiliriz. Her zaman için aynı mamayı tüketen köpekler içinde oldukça farklı bir tat ve lezzet olan bu konserveleri birlikte seyahata çıktığınız zamanlarda ve uzun yürüyüşler esnasında karnı acıkan köpeğinize hemen bir öğün hazırlayarak köpeğinizi de mutlu edebilirsiniz. Bu konservelerin miktarına köpeğin boyutu ve kilosuna bakarak karar verebilirsiniz. Köpeğiniz ise bu lezzete karşı koyamadan iki dakika içinde bir tane daha isteyen gözlerle size bakacak.

Acana Köpek Mamaları İle Gelen Sağlık
Köpek bakmak ve bakımını sağlamak bir hayli zor… Evde özellikle yavru köpekler için çok daha fazla dikkatli olunmalı. Beslenmesi de bakımı kadar zahmetli olabilen köpekler için farklı mamaları tercih etmeden Acana köpek mamaları ile köpeğinizi tanıştırmalısınız. Köpeğiniz bu mamayı yedikten sonra başka mama bile istemeyebilir. Köpeklerin cinsine göre farklı özelliklerde ve çeşitlerde hazırlanan bu mamaları satın alırken köpeğinizin cinsine, kilosuna, yaşına ve aktivesine göre değerlendirip mamayı satın alabilir ya da bir veterinerden destek alabilirsiniz. Veterinerler tarafından onay olan bu mama köpeğinizin sağlığı içinde olumlu etkiler sağlamaktadır. Değişik tatlarda ve içeriklerde olan bu mamaları veterinerlerin ofislerinden kolayca satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here