40 sene boyunca ülkenin can damarlarına bir karabasan gibi çöken FETÖ sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok yerinde aynı şekilde yapılanmış ve kadrolaşmış durumda.

15 Temmuz sonrası FETÖ’nün her tabakasına karşı soruşturma faaliyeti sürülse de bitmek bilmiyorlar. Askerinden ,polisine, esnafından öğretmenine kadar toplumun her tabakasına yayılmış olan FETÖ grupları toparlanmaya çalışıyor. Hakkında yakalama kararı bulunan FETÖ’cü iş insani Murat Kapan da bu yeni yapılanmanın aktörlerinden.

Cezaevinde bulunan FETÖ’cülerin ailelerine maddi ve manevi destek verdiği polis kayıtlarına geçen Murat Kapan kayıplara karıştı. Yeni FETÖ yapılanması esnafından öğrencisine kadar hala aktif olarak devam ediyor. Kısacası polis kovalıyor FETÖ’cüler bir bir kaçacak yer arıyorlar.

Bylock listesinde adı bulunan zanlının ayrıca kapatılan Bankasya’da da hesabı olduğu ve FETÖ lideri F.Gülen in talimatıyla Bankasya ya batmamasi için para yatırdığı tesbit edildi .Ülke içerisinde gaybubet adı verilen evlerde yaşayan fetöcü kaçaklar fırsat bulduklarında Fetöye kucak açan Ülkelere gidiyorlar .Mit in yoğun ve dikkatli çalışması sonucu yurtdışından yüzlerce Fetöcü yakalanarak Türkiye ye getirilmişti. Ülkede barınamayan Fetö militanları Yurtdışında da istihbaratın pençesinden kurtulamıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir