Balyaj modelleri için araştırmalarını sürdüren birçok kişiyi geniş yelpazedeki modellerimiz ile karşılıyoruz. Saçların uçlarına uygulanan boya tekniği ile birlikte diplerde ve diplere doğru kendi saç renginiz doğal olarak bırakılıyor. Bu şekilde saçınızın doğal görüntüsünden ödün verilmeden saçlarınıza yeni bir dokunuş getiriliyor.

Balyaj modellerinin uygulaması genel olarak aynı olsa da birçok noktada farklı çeşitlere sahip olabiliyor. Boya rengi, istenilen model, saç şekliniz ve saç boyunuz sayesinde farklı bir model yakalanabiliyor. Ters balyaj yöntemi bu farklı modellerden yalnızca bir tanesidir. İnce ve kısmi model balyajlar da bu kategoride bulunan modellerdendir. Müşterilerimiz kendi zevklerine göre ve istenirse bizim tavsiyelerimiz üzerine müşterilerimize uygulama yapılır.

Gelin Başı Modelleri

Gelin başı modelleri de balyaj modelleri kadar rağbet gören bir işlemdir. Özel günlerinde güzellikleriyle akıllarda kalmak isteyen müşterilerimize bu konuda her türlü desteği sağlamaktayız. Gelin saçı gündelik saçtan çok farklı olarak hummalı işlemler içermektedir. Bu sebeple de en kısa sürede en iyi model müşterimize sunuluyor.

Gelin başı için araştırma yapmanın yanı sıra müşterilerimiz kaliteli bir kuaför de aramaktadırlar. Bu noktada kaliteli hizmeti yıllar süren tecrübelerimizle müşterilerimize sunma konusunda kendimize güveniyoruz. Hiçbir tereddüde yer kalmadan sizlerin isteklerini göz önünde bulundurarak aşamalı olarak sürdüreceğiz. Burada bizimle en özel gününüze en güzel şekilde hazırlanabilirsiniz. Ancak aklınıza takılan bir soru bulunuyor ise de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir