Telefon Bağlantısı uygulaması, Kullanıcıların Aramaları, Mesajları ve Kişileri Senkronize Etmesine İzin Verir Microsoft, kullanıcıları için Phone Link uygulamasını iOS desteği ile genişletti. Daha önce sadece 2015 yılından bu yana Android cihazlarda kullanılabilen yazılım, kullanıcıların aramalarını, mesajlarını ve kişilerini bilgisayarlarına senkronize etmelerine olanak tanır. Bu özellik başlangıçta Şubat ayının sonlarında test edildi ve şimdi geniş bir kullanıcı tabanına sunuldu, ancak hala sınırlamalar var. Örneğin, uygulama, Windows makineden görüntü ve videoların transferine izin vermiyor ve grup mesajlaşması desteklenmiyor.

Telefonunuzla Windows işletim sistemi arasında her şeyi senkronize etmenize yardımcı olan bir uygulama, her şeyi değiştirebilecek bir yenilik getirebilir. Kullanıcıların fotoğraflarını, mesajlarını ve bildirimlerini doğrudan bilgisayarlarından erişebilmelerine olanak tanır, bu da kullanıcılar için zaman kazandırır ve rahatlık sağlar.

iPhone kullanıcıları yılların sorununun çözülmesinin mutluluğunu yaşıyor

İkinci olarak, telefonunuzla bilgisayar arasında dosya ve veri aktarımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Bu özellik, birden fazla cihazda çalışıyor ve her şeyi senkronize tutmak isteyen kişiler için önemlidir. Üçüncü olarak, insanlar işleri veya diğer önemli iletişimler için telefonlarına güvendiklerinde bile bağlı kalmalarına izin verir.

Microsoft Bu sınırlamalara rağmen, Phone Link, Unison ve AirDroid gibi alternatifler hakkında bilgisi olmayan iPhone kullanan Windows kullanıcıları için harika bir entegrasyon seçeneği sunuyor. Cihazlarınızı birbirine bağlamak için, sadece Windows 11’in arama çubuğuna “Phone Link” yazın ve özelliğe erişip erişemeyeceğinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Microsoft, iOS desteğini Mayıs ayı ortasına kadar tüm Windows 11 kullanıcılarına sunmayı bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir