Ankara‘da ağzı, dudakları ve burnu kesilen kimliği belirlenemeyen şahıs askerlerin dikkati sonucu hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Bugün sabah saatlerinde günlük kiralık evde kalan kimliği belirlenemeyen şahıs, bir veya birden fazla kişi tarafından saldırıya uğradı. Günlük kiralık evde saldırıya uğrayan şahsın, ağzı, dudakları ve burnunun kesildiği ve ellerinin arkadadan ters kelepçelendiği belirlendi. Şahısların evden gitmesinin ardından kendi çabalarıyla evden çıkarak hastaneye gitmeye çalışan şahıs kan kaybı nedeniyle apartmanın önüne yığıldı. Anıtkabir’de görevli askerlerin farketmesi üzerine hemen polise ve ambulans ekiplerine haber verilirken şahıs en yakındaki Başkent Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis de saldırganların evde olma ihtimalini göz önünde bulundurarak evin camlarını kırarak içeri girdi. Evde yapılan incelemede şahısların olmadığı belirlenirken, evde saldırıya uğrayan şahsa ait kimlik veya cüzdan da bulunamadı.

Evin girişinde bulunan güvenlik kamerasının saldırganlar tarafından poşetle kapatıldığı belirlenirken, polis ekipleri apartmanın girişindeki ve çevredeki güvenlik kameralarını inceleme altına aldı.

Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatırken saldırıya uğrayan şahsın tedavisi devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here