Flora klinik uygulamaları neler? Modern tıp daha uzun ve daha sağlıklı yaşamlar yaşamamıza yardımcı olur. Ancak içimizde ne kadar sağlıklı veya genç hissetsek de yaşlanma, yerçekimi, güneşe maruz kalma, stres, hormon azalması ve diğer çevresel faktörler yüz, cilt ve vücut üzerinde olumsuz etkiler yaratmaya devam ediyor.

İyi haber şu ki, Flora Kliniği’nde bulunan devrim niteliğindeki lazer teknolojileri, ağrısız, insizyon ve ameliyat gerektirmeyen non-invaziv ve minimal invaziv prosedürlerle yaşlanma belirtilerini tersine çevirebilir. Daha da iyisi, bu tedaviler yoğun yaşamınıza uyum sağlar.

Flora Klinik Uygulamaları Neler?

Flora klinik uygulamalarından bazıları şu şekildedir:

Karın Germe Ameliyatı

Karın germe veya abdominoplasti, karın bölgesinin şeklini iyileştirmek için yapılan kozmetik cerrahidir.

Dermapen

Yaş ve artan kirlilik seviyesi cildinizin sağlığına zarar verebilmektedir. Bunun sonucunda cildinizde yara izleri ve kırışıklıklar olabilir. Ama ya size bundan bir çıkış yolu olduğunu söylersek? Cildinizi gençleştirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olan Dermapen olarak bilinen uygulamayı deneyebilirsiniz.

Q Switch Lazer

Q Switch Lazer tedavisi, ciltteki koyu lekeleri, çilleri ve dövmeleri yok eden etkili bir yüz bakımıdır.

Göz Kapağı Düşüklüğü

Aynaya baktığınız zaman uykulu bakan gözler mi görüyorsunuz? Belki üst göz kapaklarınız biraz sarkıyor ya da gözbebeğiniz kapanıyor. Bu , “sarkma” demenin süslü bir yolu olan göz kapağı düşüklüğü olabilir. Bu sorun için göz kapağı düşüklüğü ameliyatı olmayı düşünebilirsiniz.

Daha genç görünmek veya sadece hissettiğiniz kadar iyi görünmenin verdiği güveni arzulamak için Flora Kliniği’nden bir randevu alın! Randevu almak için Floraklinik.com sitesine göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir