Pegasus bilet değiştirme işlemleri, satın almış olunan bilet ile ilgili değişiklik gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Bu işlemlerin pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır.

İlk olarak Pegasus biletinin nereden alındığına dikkat edilmesi gerekir. Biletini mobil kanallar üzerinden ya da flypgs.com üzerinden satın alan kişiler, firmanın resmî web sitesi üzerinde yer alan bilet işlemleri bölümünden, istedikleri Pegasus bilet erteleme işlemini gerçekleştirebilmektedirler.

Bilet işlemleri bölümüne erişim sağlayarak, ilgili alanlara rezervasyon numarası ve bilet sahibinin soyadı girilmelidir. Bu bilgilerin doğru bir şekilde girilmesine dikkat edilmelidir. Daha sonra gerekli bilgilerin girilmesiyle bilet değiştirmek isteyen kişiler, uçuşlarına ulaşabilir ve istedikleri gibi değişiklik işlemlerini yapabilirler.  Tüm bu işlem aşamaları, hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Pegasus biletini çağrı merkezi aracılığı ile ya da firma acentelerinden alan kişiler ise, firmanın çağrı merkezi iletişim numarasını kullanarak Pegasus bilet değiştirme başvurusunda bulunabilirler. Firma çağrı merkezi numarası açıklanacak olursa; 0888 228 12 12 olmaktadır. Bu numarayı arayarak, biletle ilgili istenilen değişiklik işlemleri gerçekleştirilebilir.

Pegasus bilet değişikliği ile ilgili bütün detayları öğrenebilmek için, firmanın resmi web sitesinde yer alan genel kurallar bölümüne tıklanmalıdır. Bu alanda rezervasyon değişikliği ve bilet iptali konusu detaylı bir şekilde incelenmelidir. Böylelikle bilet değişikliği konusu ile ilgili merak edilen bütün konuların cevaplarına hızlı bir şekilde ulaşılabilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.