Her erkek, günün kahramanı olmak ister. Bunun için de sevdiğine sürprizlerle dolu evlenme teklifinde bulunmayı düşler. Ve her çift bu özel günü, mümkün olan en güzel şekilde yaşamak ister. Sevgilinizin ayaklarını yerden kesecek teknede evlenme teklifi İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzellikleri ve bizim organizasyonlarındaki deneyimiz ile birleşiyor.

Sizlere arzu edilen tekne süslemelerinden, masa düzenine, masanın üstündeki mum ışığından, gül yapraklarına, evlilik teklifi sırasında yakılacak volkandan, konfetilere varana kadar nice sürprizlerle günün ve gecenin aydınlığını vadediyoruz.

 

Özel Çiftlerin En Özel Hikayesi Özel Bir Yatta Evlenme Teklifi İle Başlar

Her çiftin kendisine ait özel bir hikayesi olduğuna inanıyoruz. Siz hikayenize uygun konseptlerimizden birini seçin biz, teknede evlenme teklifi için en uygun koşulları sağlayalım.

Bizimle, yatta evlilik teklifinizi yapmaya karar vermeniz durumunda, ister müstakbel hayat arkadaşınızla baş başa sadece sizin olduğunuz bir organizasyonu ister dostlarınızı ve arkadaşlarınızı da içine dahil edebileceğiniz bir senaryo ile istenilen her şekilde teknede evlenme teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Düşünün; Arka fonda aşkınızın şarkısı, mum ışığı ve gül yapraklarıyla bezenmiş masanız…Tekne ile köprünün altına geldiğinde sevgilinizi şaşırtacağınız o muhteşem an. Benzer ve çok daha farklı organizasyonlarımızla en mutlu gününüzü destansı anlara dönüştürmek tamamen sizin elinizde. Siz sadece alacağınız “Evet”in keyfini ve mutluluğunu sürün, geri kalan her şey için biz sizinleyiz.

Her bütçeye uygun teknede evlenme teklifi organizasyonları için uzman ve yetkin personelleri ile her zaman yanınızdayız.

Evliliğe giden ilk adım teknede başlasın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.