Kripto paraların güncel fiyatları ne kadar? Blockchain, işlemleri kod olarak kaydeden açık ve dağıtılmış bir defterdir. İşlemlerin tamamı, önceki kripto para birimi işlemlerine ait bir zincirinde, birbirine bağlı olan bloklara kaydedilmektedir.

Uzmanlar, blockchaini anlatırken para harcadığımız her şeyi günlük olarak not aldığımız bir kitap düşünmemizi istiyorlar. Ardından şunu diyorlar: “Her sayfa bir bloğa benzemektedir; bu sayfaların oluşturduğu kitap, bir blok zinciridir.”

Bir blockchain ile, bir kripto para birimi kullanan herkes, birleşik bir işlem kaydı oluşturmak için bu kitabın kendi kopyasına sahiptir. Canlı borsa, döviz çevirici gibi pek çok faydalı içerik de anlikaltin.com sitesinde bulunur.

Kripto Paraların Güncel Fiyatları Ne Kadar?

Kripto paraların güncel fiyatlarına anlikaltin.com sitesi üzerinden erişebilirsiniz. Fiyatlar dönemsel olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bir kripto paranın değeri pek çok farklı unsura bağlı olarak aniden yükselebilir veya çıkabilir. Kripto paralarda sahtekarlığı önlemek için her işlem, iş kanıtı veya hisse kanıtı gibi bir doğrulama tekniği kullanılarak kontrol edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.