İlk sinema deneyimini 1998 yılında Herşey Güzel Olacak ile yaşayan Cem Yılmaz, bu filmden 6 sene sonra 2004 yılında senaristliğini yaptığı GORA filminde başrolü oynamış ve film büyük beğeni toplamıştı.

Bilim kurgu öğeleri içeren, temelinde komediyi barından GORA filminin ardından devamı niteliğinde AROG filmi çekilmiş ve bu film de 2008 yılında vizyona girmişti. GORA filminde Ozan Güven’in canlandırdığı Robot 216 karakterini baz alarak yeni bir senaryo yazan Cem Yılmaz bu sefer de Arif V 216 adında yeni film çalışmasına başladı. Serinin üçüncü filmi olacak bu filmde başrolü Ozan Güven ve Cem Yılmaz paylaşıyor. Merakla beklenen filmin 2018 yılının başlarında vizyona gireceği öğrenilirken filmin ilk teaserı da bugün Cem Yılmaz tarafından yayınlandı. Kısa süre içerisinde yüzbinlerce kişi tarafından izlenen teaserda filmin dünyada geçeceği mesajı verildi.

Senaryosunu da kendi yazdığı Arif V 216 filminde Cem Yılmaz hem yönetmen hem de yapımcı olarak da karşımıza çıkıyor. Filmin diğer oyuncu kadrosu da merakla beklenirken Yılmaz’ın her filminde beraber çalıştığı Zafer Algöz ve Özkan Uğur’un bu filmde de olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here