Daha önceden duymadığınız veya 1 kişi aracılığıyla tanışmış olduğunuz ürünlerimiz hakkında yeni bir seyyar wc kabini almadan önce dikkat etmeniz gereken birtakım kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar arasında önceliğimiz hangi ürünü almaya karar verdiğinizde yani tek bir üniteden mi olacak yoksa 2,3 adet bölmeden oluşan birleşik bir yapıda mı ürün olacak yoksa her biri ayrı bir yapıda ürün mü olacak hangi amaçla kullanacaksınız bağ bahçe amacında mı kullanacaksınız, yoksa bir toplu etkinlik bir var ve hatta inşaat mı yapıyorsunuz. Büyük bir inşaat projeniz mi var? Yoksa bir kamu binası mı yapıyorsunuz veya da daha çok bireysel amaçlı hobi amaçlı bir yeriniz var ve orada da bu üründe olmasını istiyorsunuz. Amacınızı karar verdikten sonra ve siparişinizdeki aklınızdaki ihtiyaç duyduğunuz üniteye de karar verdikten sonra geri kalan ise ürünlerin teknik özellikleri ve olacaktır.

Satın almadan önce 2’nci konu ise ürünün teknik özellikleri yani hangi yapıda yalıtımlı olmasını tercih ediyorsunuz. Strafor mu olacak poliüretan malzemeden mi? Olacak taşyünü malzemeden mi olacak veya yalıtımsız mı olacak? Bu gibi konularda fiyatları direkt etkileyen maliyet kalemleri arasında yer alacaktır. Bir ürün mü olacak yoksa saç bir malzemeden bir ürün mü olacak saz bir malzemeden olan ürün konteyner yapıda olan ürünleri ifade ettiğimiz kısımlardır.

Bir diğer konu ise ürünü satın almaya karar verdiğiniz süre içerisinde sevginin yapılacağı alan yani sizin ulaşıma ulan zorluğunu varsa araç gelmiyorsa bu gibi durumları da göz önüne alarak önceden bir hazırlık yapmanız gerekecektir. Ürün size geldiği zaman onu uygun bir şekilde bölgenize ulaştırmanız sizin sorununuzu altında olacaktır bu kısım sadece wc kabin almadan önceki kuralları içermekteydi. Bundan sonraki konularda da kısa kısa başlıklar halinde konumuza devam edeceğiz.

WC KABİN DUŞ KONTEYNER PREFABRİK PORTATİF ÜRÜNLERDE NASIL MONTAJI YAPILIR

Aslında bu soruyu birden çok fazla müşteriler bize sormaktadır tek bir cevabı vardır. Ürünün yapısına göre montaj şekli ve yapısı yani oluşturan malzemeler değişmektedir. Polyester bir malzeme de önceden kalıplarımız da boya boya yapıldıktan sonra elyaf elyaf takviye edildikten sonra polyester malzemesi ve bunun donmasını beklediğimiz bir zamanaşımı vardır. Bu tamamıyla bir içlik gerektiren polyester imalat türüdür. Aşama ise dışarıdan fabrikalardan hazır halde almış olduğumuz sandviç paneller yardımıyla gelen ve montajını yaptığımız panel konteyner ya da panel tuvalet kabinleri ama tabii ki de birleştirme aşamasına mantık yine aynıdır. Kapı bölümü vardır ve 3 tarafta kapalıdır. Çok nadir müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda havalandırma merkez bölümleri de yine yapılabilmektedir.

KONTEYNER POLİETİLEN WC DUŞ ÜRÜNLER NERELERDE ÜRETİLİYOR

Şu anda polietilen ürünleri üretmiyoruz elbette yani İstanbul’da başka bölgelerde üreten firmaları yapan vardır. Bizler polyester malzemeden ve sandviç panel malzemeden hazır mobil tuvalet malzemelerini üretmekteyiz. Üretim yerimiz Gebze’de bulunmaktadır. Ben buradan hem Türkiye hem de yurt dışına da bütün belgeleri ihraç yapmaktayız.

MOBİL WC DUŞLAR SIFIR MI ALINMALI

Elbette ki sıfıt alınması gerekiyor. Çünkü önceden olan ürünleri de sizin bilmediğiniz eksiklikler bulunabilir veya ürünün darbe almış olduğu bölümler olabilir. Hatta darbeyi taşıma ve indirme esnasında da alabilir. Her şey mümkündür. Araçta gelirken de alabilir ve bir diğer konuda bu ürünün mevcut yerinden ayrıldıktan sonraki o zamana kadarki durduğu zaman aşımında bir metal yorgunluğu da vardır.

Sıfır yapıda olan ürünler yeni yeni malzemelerden üretilen yeni teknolojilerin ve katıldığı ve sadece size özel olarak yapılan kaliteli hazır mobil tuvalet kabinleri yeter. Bu nedenle bu gibi soruların en temel cevabı ise sıfır olarak alınması ve almanız yönünde olacaktır. Aralarında belki 1.000 lira 1.500 lira fiyat farkı olabilir. Ama sıfır malzemeler Bir tık daha öndedir her zaman.

Yazımızın bu kısmında ise amaçlarımız hakkında bilgi vermek istiyoruz. En temel amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alıp hazır mobil tuvalet kabinleri de sektörde bir firma haline gelmiştir. Ardından ise ürünlerimizi yurt dışında pazar arayışlarının genişletir tanıtmaktır. Her bir amacımızı elbette kolay bir şekilde yapamayacağız zorluklar olacaktır. Ama bizim en önemli isteğimiz ve arzumuz müşterilerimizin ürünlerimizi aldıktan sonra tam olarak kendilerini güvenlik ve hazır kafalarının rahat bir şekilde kullanılabileceği ürünlere sahip olabileceğinden emin olmaktır.

Bu nedenle ister Konya’da olsun Kars’ta Ardahan’da Artvin’de Giresun’da Rize’de ve diğer birçok bölgede ürünlerimizi satın alabilirsiniz ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Buralarda bayilerimiz bulunmuyor yani sizlere ürünleri sevk edebiliriz. Bizim anlatmak istediğimiz üretim yerimiz Kocaeli’de dir bütün ürünlerimizin istediğiniz bulunduğunuz mekana uygun olarak sizlere özel nakliye aracı bakarak uygun çözümler sunmaya çalışarak ürünlerimizi sizlere teslim edebiliriz.

Yapmanız gereken önce bir ürüne karar vermek, yani ne almak istiyorsunuz ondan sonra ise özel ihtiyaçlarınız varsa bizlere bildirmek ve ödemelerinizde yaptıktan sonra teslim adreslerinizi bize bildirdiğiniz zaman ürünü geldiğinde teslim almanız olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.