Dündar Kılıç’ın torunu, Alaattin Çakıcı’nın üvey oğlu Onur Özbizerdik mahkemesi süren davaya katılmadığı için hakkında yakalama kararı çıkartılmış ve uzun süredir polis tarafından aranırken bugün İzmit’te yakalandı.

İstanbul’da bir güvenlik görevlisini vurması nedeniyle süren davasına katılmadığı için hakkında yakalama kararı çıkartılan eski kabadayılardan mafya lideri Dündar Kılıç’ın torunu Onur Özbizerdik bugün İzmit’te polis ekiplerince yakalandı. Yunus ekiplerinin şüphelendikleri bir aracı durdurup kimlik kontrolü yapması sonucu yakalanan Onur Özbizerdik İzmir Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Kocaeli Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolleri yapılan Onur Özbizerdik Şube’de bekletiliyor.

Daha önce bir çok kez adam yaralama, sevgilisini kaçırma, darp etme nedeniyle medyada yer bulan Özbizerdik’in son vukuatı kız arkadaşı dövmesi olmuş, kaçarak kurtulduğunu söyleyen kız arkadaşının şikayetçi olması nedeniyle hakkında yeniden yakalama kararı çıkartılmış; fakat kız arkadaşının bilinmeyen bir sebepten ötürü şikayetini geri çekmesi üzerine hakkında hüküm verilememişti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.