Rust Facepunch studios tarafından geliştirilen hayatta kalma tarzı oyundur. Çok oyunculu modda oynanılan Rust sunucular aracılığıyla oyuncuları bir araya getirir. Rust’da oynayabilmeniz için bir sunucuya katılmanız gerekmektedir.

Rust Server Kurma

Ekiphost ile Rust Server Kurma işlemi oldukça basitleşmiş durumda. Ekiphost’a giriş yaparak istediğiniz bir paketi satın alabilir ve anında Rust sunucu sahibi olabilirsiniz. Otomatik panel ve kurulum sistemiyle hiç beklemeden Rust server kiralama işleminize başlayabilir ve hemen rust sunucu sahibi olabilirsiniz.

Rust Oyununda Server Kiralamak

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde server kiralama işlemleri çok hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Rust sunucunuzu teslim aldığınızda anlık olarak sunucunuzu yönetebilir ve istediğiniz komutu konsol üzerinden yazabilirsiniz.

Oyun içerisinde giriş yaparak kendinize yetki tanımlayabilir ve admin olup kendi sunucunuzu yönetmeye başlayabilirsiniz.

Rust sunucu satın alım işlemlerinde aylık, üç aylık ve altı aylık olmak üzere 3 farklı ödeme planı bulunmaktadır. Ekonomik paketlerle sizde hemen rust server kiralama işleminize başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.