Nezih ve eğlenceli bir faaliyet olan dans kursları son zamanlarda popüler bir hâl aldı ve bu popülerlik sonucu kurs sayısında yoğun bir şekilde artış yaşanıyor. Ancak kursiyerlere verilen eğitimin iyi olması gerekiyor ki kişiler uygulama sırasında sorun yaşamasın. Bakırköy semtinde yer alan Dans Yeri kurs merkezi sayesinde boş vakit değerlendirmek, yeni bir şeyler öğrenmek ve çeşitli etkinliklerde yeteneklerini sergilemek isteyen kişiler hem yeni bir uğraş kazanıyor hem de yoğun bir şekilde eğlenerek profesyonel bir eğitim almış oluyor.

Dans eğitimi almak isteyen kişiler Türkiye’nin çeşitli illerinde kurs arayışına giriyor. İstanbul’un metropol bir şehir olmasından dolayı kişilerin göstermiş olduğu rağbet diğer illere göre daha fazla. İstanbul’un çeşitli semtlerinde arayışa giren kişiler için, Bakırköy semtinde yer alan lokasyon ve eğitim açısından İstanbul’un en iyi kurs merkezlerinden biri olmayı hedefleyen Dans Yeri kurs merkezi: birçok dans kursunu bünyesinde barındırarak Bakırköy semtinin en kapsamlı ve en detaylı dans eğitimini vermektedir.

İstanbul’un Bakırköy semtinde hizmet veren Dans Yeri kurs merkezinin vermiş olduğu eğitimler şu şekilde:

Salsa Kursu

Bir Latin Amerika dansı olan salsa, çok eğlenceli bir dans stili olmakla birlikte öğrenmesi de oldukça kolaydır. Dansın vermiş olduğu yüksek enerji sayesinde günün yorgunluklarından ve stresten bir nebze olsun uzaklaşmış olacaksınız.  İstanbul’un Bakırköy semtinde yer alan Dans Yeri kurs merkezinin profesyonel eğitmenleri tarafından verilen bu ders eşli veya grup halinde tekli olarak yapılabiliyor.

Bachata Kursu

İlk olarak Dominik Cumhuriyetinde ortaya çıkan bu dans türü genel olarak kalça hareketlerine dayanmaktadır. Bu neden doğrultusunda dans edilirken vücudun üst kısmı pek oynamaz. Dönüş hareketleri olmadığından dolayı pek de karmaşık olmayan bu dans türünü öğrendikten sonra uygulaması oldukça kolaydır. İstanbul’un Bakırköy semtinde yer alan Dans Yeri kurs merkezinin profesyonel eğitmenleri tarafından verilen bu ders genellikle tekli olarak yapılmaktadır.

Tango Kursu

Romantik bir dans olan tango, içerisinde aşk, romantizm ve çeşitli duygular barındırmaktadır. Düğünlerde, etkinliklerde ve özel davetlerde çokça tercih edilen bir dans türü olan tango, bir eşle birlikte yapılmaktadır. Öğrenmesi diğer dans kurslarına göre daha zor ve daha zahmetli olduğundan dolayı eğitim profesyoneller tarafından verilmelidir. Bu kursu İstanbul’un Bakırköy semtinde yer alan Bakırköy Dans Kursu Dans Yeri kurs merkezinin profesyonel eğitmenleri tarafından alabilirsiniz.

Bakırköy’de hizmet veren kurs merkezimiz bu dans kurslarının dışında; Sirtaki Kursu, Zeybek Kursu, Kişiye Özel Dans Kursu, Dans Eğitmenliği Kursu ve Düğün Dansı için Özel Kurs eğitimleri de vermektedir.

 

Dans Kursu

Beylikdüzü Dans Kursu

Bakırköy Dans Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.