PALE WEAR NEDİR?

Ağırlıklı olarak kadın giyim üzerine yönelen; erkek giyim ve aksesuarlarında da ürünler hazırlayan Türkiye merkezli bir tekstil firmasıdır. En iyi kadın giyim mağazaları sıralamasında fiyat – kalite olarak güvenilir mağazalar arasında PALEWEAR ilk sırada bulunuyor.

Elbise, ceket, alt – üst giyim ve çanta gibi ürünleri ile modaya yön – ilham veren tasarımlara sahip.  Her bütçeden insana seslenen şirketin indirimli fiyatlarından faydalanmak için Pale Wear Outlet mağazalarını ziyaret etmeniz gerekiyor.

Moda ve kaliteyi en iyi fiyata sunar sloganıyla hareket eden PALE WEAR, farklı tasarımları ve çeşitli ürünleriyle erkek-kadın herkesin vazgeçilmez mağazaları arasında. Hatta küresel dünyada Pale Wear hayranları bile bulunmakta, kaliteli ürünleri uygun fiyata sunması müşterilere oldukça cazip geliyor.

NE ZAMAN KURULDU?

24 Ocak 2022 tarihinde Türkiye’de satışa başlamıştır.

HEDEF KİTLE

Pale Wear’ın hedef kitlesi müzik, sosyal medya ve yeni teknolojilerle ilgili son trendleri takip eden maceraperest genç insanlardır. Pale Wear 2021 yılında, toplum içinde yaşayan ve birbirleriyle ilgili genç insanları giydirme niyetiyle kurulmuştur. Rahat giysi anlayışına sahip, klişelerden uzak duran ve ne giyerlerse giysinler giysilerinin içinde iyi hissetmek isteyen genç insanlar. Bu insanların gereksinimlerini karşılamak üzere Pale Wear en son uluslararası trendleri alıp, bunları sokaklarda ve en revaçta kulüplerde görülenlere birleştirip, onların tarzlarına göre yeniden işler, yani daima en iyi fiyata sahip, rahat ve giyimi kolay giysilere dönüştürür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.