Samsun’da yaşayan genç girişimci Halil Efe Kır yarattığı marka ile ajans faaliyetlerini ülke nezdinde sürdürmeye devam ediyor.

Samsun’da yaşayan 17 yaşındaki genç girişimci ve yazılım uzmanı Halil Efe KIR, küçük yaşta tanıştığı bilgisayarı üretmeye odaklı kullanarak kısa sürede kendisini geliştirdi ve firmalara hizmet verecek pozisyona geldi. Web tasarım ve yazılım hizmeti vermek için Kırsoft firmasını kuran Halil Efe KIR, Samsun merkezli hizmet vermeye devam ediyor.

Kısa sürede 500’den fazla müşteriye ulaşarak 400’den fazla projeyi de başarıyla sonuçlandıran ve yeni projelerine devam eden Kır, üretme ve geliştirme odaklı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri odaklı sürdürülebilir hizmet veren, web, masaüstü yazılım ve özel projeler üreten Kırsoft, Özellikle kurumsal ve özel web projelerine odaklanan genç ve dinamik ekibiyle sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerini de 360 derece ajans mantığıyla müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteye verdiği önem ve imkansızı başarma arzusu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak iş üretmeyi ve yaratmayı kendisine şiar edinen Kırsoft, proje sürecinde proje ekibi ve firmanın yakın temas ile çalışmasını sağlayarak ortaya iki tarafı da memnun edecek bir ürün çıkarmayı arzulamakta ve bu doğrultuda iş planı hazırlayarak yol haritasını belirlemektedir. Şirketin vazgeçilmez ve değişmez prensipleri arasında kalite, hizmet, kullanışlılık, kolaylık, uygun fiyat ve projenin zamanında teslim edilmesi yer almaktadır.

https://www.halilefekir.com.tr/

https://kirsoft.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.