Bugün yine en iyi kore dizileri röntgenini çekeceğiz. Bugünkü konumuz the heirs dizisinin en iyi kore dizileri arasına girip giremeyeceği.

Kore dizilerindeki klasik işleyiş burada da devam etmektedir. Kore ve türk dizileri arasındaki benzerliklerden oldukça çok bahsetmiştik. The heirs dizisi de yine bu kategoriye giren dizilerden biridir.

The heirs konusu oldukça size yakın gelen bir konudur. Zengin çocuğun evinde hizmetçi olarak çalışan güzel kızın çocuğa olan aşkıyla dizi başlar. Tıpkı herhangi bir televizyon kanalında rahatlıkla bulabileceğiniz herhangi bir yaz dizisi kıvamında olsa da kurgu bakımından oldukça başarılıdır.

The heirs oyuncuları yetenekleri sayesinde diziye oldukça değer katmışlardır. The heirs oyuncularının gösterdiği yüksek performans bu diziyi unutulmaz diziler arasına eklemiş ve en iyi kore dizileri arasında kendine yer bulmayı sağlamıştır. 

The heirs’ın konusuna dönecek olursak zengin çocuk ve hizmetçi kızın aşkına her dizi de olduğu gibi bir karşı taraf gerekir. Burada da bu rolü yine her filmde ya da dizide olduğu gibi zengin çocuğun ailesi üstlenmektedir.

Bu kadar zorluklara rağmen tesadüfü şekilde tanışan ve birbirine aşık olan bu çiftimiz mutluluğu yakalayabilecek midir? 

Kore dizi severlerin en çok sık izlediği romantik komedi, aşk türüne güzel bir örnek olan bu dizi kesinlikle izlemeniz gereken dizilerden biridir. Ölmeden önce yapılması gereken şeyler listesine bile girebilir.

Konunun basitliği dizinin basitliği anlamına gelmez. The heirs oyuncularının sergilediği muazzam oyuncu performansı sadece bu diziyi izlemeye yeterlidir. Dizi oyuncuları bu diziden sonra inanılmaz bir üne kavuşmuşlardır.

Kore sinema dünyasının en önemli aktörlerinden ikisi bu dizide rol almaktadır. Bu da diziye ayrı bir hava katmaktadır. 

Kesinlikle izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.