Coin geleceği nasıl olacak? Yeni çıkacak coinlerin geleceği pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Kripto para birçok kesim ve kuruluş tarafından geleceğin parası olarak nitelendirilmektedir. Günümüz de bazı firmalar ödemelerini kripto para ile kabul etmeye başlamıştır. Bu durum da önümüzde ki yıllar da bu firmaların sayısının artacağını göstermektedir. Hatta bir çok büyük e-ticaret sitesinin yakın zaman da kripto para ile ürünlerini satışa sunacağını iddia etmektedir. Bazı kesimler kripto para piyasasından daha kazanılacak para kalmadığını söylese de bazı kesimler henüz yolun başında olunduğunun ve ilerleyen yıllarda kripto para piyasasının daha çok değer kazanacağını savunmuştur.

Kripto Paraların Çıkışı       

Kripto paralardan ilk çıkanı bitcoin’dir. 2009 yılın da, İlk çıktığın da bedavaya bile alınabilen bitcoin’in şimdiler de bir tanesi 340 bin lirayı bulmaktadır. İleri ki yıllar da bir milyonu bulabileceği tahmin edilen bitcoin mantıklı bir yatırım aracı olarak gösterilmektedir. Bitcoin den sonra bir çok kripto para çıkmıştır ve bunlara altcoin adı verilmektedir. Bitcoin ilk çıktığı zamanlar çok önemsenmese de şimdiler de altından bile değerli hale gelmiştir.

Kripto Paralar Ne Kadar Güvenlidir?

Kripto paraların güvenliği işlem yaptığınız borsaya bağlıdır. Piyasa da bir çok yerli ve yabancı kripto para borsası bulunmaktadır. Eğer işlem yaptığınız borsa güvenli değilse bir gecede bütün yatırımınız kaybolabilir. Bu yüzden yatırım yapacağınız borsayı iyi araştırmanız gerekmektedir. Sosyal medyada dolaşan reklamlara aldanıp bütün yatırımınızı bilinmedik bir borsaya yatırmak oldukça risklidir. Bu noktada ince eleyip sık dokuyabilirsiniz.

Coin Geleceği Nasıl Olacak?

Coin geleceği nasıl olacak? Bizdekalmasin.com/coingelecegi sayfasında farklı coinlere yönelik düşüncelere ulaşabilirsiniz. Son dönemler de ülkemiz de birkaç borsanın bir gecede kapanıp sahiplerinin kayıplara karıştığını görmüşsünüzdür. Sosyal medyada bu konuda oldukça fazla mağdur vardır. Bazı borsalar yatırımınızı bize yapın yaptığınız yatırımınız şu kadarı hediyedir şeklin de reklam yapmaktadır. Sizler bu sitelerin verdiği paralara aldanıp yatırım yapmayın önce iyice araştırın sonra yatırımınızı yapın. Biraz bir şeyler kazanalım derken elinizdekinden de olmayın. Bizdekalmasin.com da sadece bu konuda değil, steam indirimleri 2022 şeklinde farklı içerikler de bulunmakta.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir