Yönetim danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilmek için hoş geldiniz. Quality Line, eğitim ve danışmanlık alanında hizmet vermektedir. Uzun yılların getirdiği tecrübe ile hizmet veren Quality Line, şirketlerin kurumsallaşma süreci, Aile anayasası ve yönetim danışmanlık sürecinde faaliyet gerçekleştirmektedir. Bu sayede şirketlere rehberlik eden Quality Line, aynı zamanda şirketlerin büyümesi ve gelişim göstermesi adına da oldukça önemlidir.

Yönetim Danışmanlık Hizmetleri

Quality Line aracılığı ile yönetim danışmanlığı ve kurumsal eğitimler almanız mümkündür. Sizler de güvenilir, danışman memnuniyeti garantili ve uygun fiyatlı danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız Quality Line ile iletişime geçebilirsiniz. Quality Line, profesyonel kadrosu ile danışmanlık sürecinde sizlere gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirmektedir. Bu sayede aile şirketi alanında büyüme sağlanırken aynı zamanda nesilden nesle aktarılan şirketlerin zarar görmesinin önüne de geçebilirsiniz. Quality Line, yönetim danışmanlık süresince sizlere en doğru aktarımı yapabilmek adına çalışmaktadır. Detaylı bilgi için Quality Line iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz.

Quality Line İletişim

Quality Line tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak için iletişim adresleri üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. Quality Line resmi internet sitesinde yer alan iletişim adresleri 7-24 aktif olarak çalışmaktadır. Quality Line’ın profesyonel danışma hattı talep oluşturmanız durumunda kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Bu şekilde zaman kaybetmeden eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilir ve kurumsallaşma çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Quality Line iletişim adresleri aşağıdaki şekildedir.

Adres : Tatlısu Mahallesi Yesevi Sokak No:1 Decon Plus D:18 Şerifali / İstanbul

Telefon : 0216 313 71 26-27

E-posta : info@qualityline.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.