9 Aylık bir beklemenin ardından dünyaya gelen ve anne babaların üzerine titrediği bebeklerimiz büyüdükçe ihtiyaçları da değişmekte ve alışveriş alışkanlıkları bu çerçevede çizilmektedir.

Anne babalar daha bebek dünyaya gelmeden anne ve bebek ürünleri satan mağazalarda ve e-ticaret sitelerinden alışveriş yaparak hazırlıklarını sürdürmektedir. Bebek ürünleri satan çok sayıda internet sitesi yer alsa da pazaryeri platformlarında da bu ürünler sıklıkla satılmaktadır. Güvenilir ve kaliteli anne bebek ürünleri satan e-ticaret sitelerinden biri olan Tamuru ise Tamuru Babynest ürünleri ile sık alışveriş yapılan sitelerden biri olmayı kısa sürede başarmıştır. Her bebeğin temel ihtiyaçlarından biri olan Babynest siparişi vermek için Tamuru internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tamuru Baby Gym ürünleri de sitenin çok satan ürünleri arasında yerini almaktadır. Baby Gym ürünleri çocuğun gelişiminde daha baskın olan annelerin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. 1-1.5 yaşına kadar kullanılan ve annelerin özellikle ev işleri yaparken kurtarıcılarından biri haline gelen Baby Sling hem sadece bağlanabilen kumaş formatında hem de kilitlenebilir özelliği olan farklı formatlarda satılmaktadır. Anneler baby sling ürünlerini de çok sık tercih etmektedir.

Tamuru Kimdir ?

Bebek ürünleri markası olan Tamuru‘nun anlamı Arapça’da hurmadır. Kaliteli ve kendine özgün tasarımları ile hem anne babaların hem de bebeklerin hayatlarında farklı bir dokunuşta bulunan Tamuru, Konya merkezli olarak hizmet vermektedir. Tamuru.com internet sitesini ziyaret ederek bebek ürünlerine göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.