Ankara buz lazer epilasyon hizmetlerinden faydalanmak adına hoş geldiniz. Ice Laser yani bilinen adıyla Buz Lazer, lazer epilasyon uygulamalarının en teknolojik, en hızlı, ağrısız ve acısız yöntemidir. Lazer epilasyona dair ağrı ve acıyı, yanma ve kızarıklığı, kısaca tüm korkularınızı buz gibi eritecek, güvenilir ve etkili bu yöntemle mutlaka tanışmalısınız.

Ankara Buz Lazer Epilasyon

Buz lazer epilasyon tedavisi, Ankara lazer epilasyon hizmeti sunan esmer life aracılığıyla tercih edilebilir. Lazer epilasyonda yeni bir çığır açan, Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG lazer dalga boylarını tek bir başlıkta birleştiren, üç dalga boylu lazer teknolojisiyle çalışan, FDA onaylı bu yöntem sayesinde masaj konforunda ve kısa seanslarla hem tüylerinizden hem de şikayetlerinizden kurtulmanız mümkün.

Eğer sizler de istemediğiniz tüylerinizden güvenle arınmak isterseniz, Ankara’da yer alan Esmer Lifer, lazer epilasyon merkezi bu konudaki en iyi kuruluşlardan bir tanesidir. Sadece lazer epilasyon için değil, farklı pek çok konuda da kendileri aracılığıyla hizmet alabilirsiniz.

NEDEN BUZ LAZER?

Esmer Life firması tarafından uzun yıllar süren araştırmalar sonucu geliştirilen buz lazer epilasyon, hem tüylerden kurtulmak hem de oluşabilecek riskleri ortadan kaldırabilmek için uygulanabilecek en teknolojik ve en gözde epilasyon yöntemidir. Ayrıca bu yeni nesil epilasyon yöntemi yanma, kızarıklık, tahriş vb durumları ortadan kaldırdığı gibi seans sürelerini yarı yarıya azaltacak kadar hızlı ve dört mevsim uygulanabilir özelliğe sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir