Ünlü yazar Furkan Barış Kara 1984 Trabzon doğumludur. 2018 Yılına kadar, Medya sektöründe Radyo Sinema Televizyon alanlarında hizmet vermiştir. Radyo Programcılığı, Belgesel ve Müzik Klibi yönetmenliğinin yanı sıra Oyunculuk yapmıştır.. 2018 yılında Kripto Para sektörüne girmiştir. Halen Çeşitli Kripto Para Arz (ICO) projelerine PR ve Strateji Danışmanlığı vermektedir. Kripto Para sektöründe A’dan Z’ye Kripto Para adında ve Blockchain ile Güvenli Gelecek adında 2 adet kitabı bulunmaktadır. Kitapları ile tanınan Furkan Barış Kara hem sosyal medya üzerinde hemde sosyal hayatta binlerce kişi tarafından tanınmaktadır.

Furkan Barış Kara ile yaptığımız röportajda kısaca şunlardan bahsetti;

13 Mart’ta İstanbul Bomonti Hilton Otel’de düzenlenen organizasyonda Temel Kripto Para Eğitimeni- Araştırmacı Yazar Furkan Barış Kara, Kripto Para dünyasından bir çok isimle bir araya geldi. Okuyucularıyla söyleşi yapan ve kitaplarını imzalayan Furkan Barış Kara pandemi şartlarından dolayı bu tür organizasyonları özlediğini belirtti. Yazar, dördüncü kitabı olan Blockchain ile Güvenli Gelecek hakkında da bilgiler aktardı. Ayrıca Devletimizin çok kısa süre sonra Blokchain teknolojisi ve Kripto Para konularında hamlelerinin olacağını ve bundan dolayı son derece umutlu olduğunu ekledi. Blockchain konusunda kesinlikle geri kalmamamız gerektiğini, teknoloji dünyasında bunun çok elzem bir mesele olduğunu da bizlerle paylaştı.

Sosyal Medya’da Furkan Barış Kara;

Sosyal medya üzerinde yazarlığı ile sosyal medya da belli bir kitleye erişen Furkan Barış Kara, bir yandan yazarlık bir yandan Kripto Para dünyasında paylaştığı içerikleri ile gündeme gelmeyi başardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here