google translate ile nasıl almanca öğrenilir

Dil öğrenmek üzerine bahsedeceğiz bugün. Eskiden sadece İngilizce bilmek sizi birçok kişinin önüne geçirirken, şimdi yanına bir dil eklemeniz gerekiyor, bunu yaparken de lisans değil yüksek lisans eğitimine sahip olmanız bekleniyor. Eğitim tarafında okuma tarafı size kalsın, biz yabancı dil öğrenme tekniklerine değineceğiz ilk olarak.

Google Translate Nasıl Almanca Öğrenilir

Bugün müthiş bir öğrenme tekniği öğrendim Almanca için. Bu teknik bana ait değil, dil üzerine iyi taktikler veren bir web sitesine ait. “Google Translate ile nasıl öğrenilir ya” diyeni duyuyorum. Ben kolay kolay başkasının önerisini dinlemem, ele gelir, işime yarar bir şey olması gerekiyor. Size öncelikle taktikten bahsedeyim. Hepimizin ilgi alanları var; moda, eğitim, oyunlar, tv dizileri, vb. Peki bu ilgi alanlarımızla ilgili bir şeyler öğrenmek, bilgi sahibi olmak için bir şeyler okuyoruz sürekli. İşte bu taktik de tam olarak burada devreye giriyor. Tüm bu konularla ilgilenirken dil öğrenebiliriz. Nasıl mı? Ben konuyu açanın hakkını yememek adına sizin için Almanca öğrenme tekniklerinin yer aldığı web sitesini paylaşıyorum, burada konuyu bulacaksınız:

Almanca Nasıl Öğrenilir

Sitede dikkat ettiyseniz yabancı dil olarak Almanca öğrenme üzerine iyi, hızlı öğrenme yolları bulunuyor. Hoşuma giden konulardan bazıları, Almanca için Instagram’ı kullanmak ve Şarkı Dinleyerek Dilinizi Geliştirmek.

 

google translate ile almanca öğrenin

Biraz konudan uzaklaşalım. Moda ile aranız nasıldır? İyiyse eminim bu ara Paris Moda Haftası’nı takip ediyorsunuzdur. Yakından fashion haberlerini bilmek istemez miydiniz?

Moda Haftalarından Sonbahar-Kış Kreasyonu

Korona derdinden dolayı hepimiz evlerdeyiz, ama bilenleriniz vardır, İsrail’de ilk konser yapıldı. Avustralya’da seyircili futbol maçları oynanmaya başladı. Yani hayat normale dönmeye başladı. E siz 2020 yılında kalmadınız değil mi? Yurt dışına ya da tatil bölgelerine gidecekler için, aman modadan geri kalmayın. Stiliniz yeni yılı yansıtsın. Bu nedenle size modayı, stilistleri, fashion haftalarını yakından takip eden bir site paylaşmak istiyorum:

Moda

Sitede editörün seçimi olan kombinleri de es geçmeyin. Ton sür tonlar özellikle dikkat çekici. Dilimizi geliştirdik, modayı takip ettik. Yatırımımızı kendimize yaptık.

moda haftası

Sıra geldi artık oyuna. Biraz eğlenelim, günün tadını çıkaralım. Ben kelime ve şeker oyunlarını seviyorum. Kelime oyunları hafızamı diri, sağlam, sağlıklı tutmaya yarıyor. Şeker oyunları da zevkli. Bunun yanında dövüş oyunlarına, kutu itmeli oyunlara da hayır demem. Tüm bu oyunları bulabileceğiniz bir oyun yapımcısı var Play Word Games, oyunları akıcı ve diğer oyunlar gibi hata almıyoruz. Yolda, otururken, bir şey beklerken vakit geçirmek, vakit geçirirken de eğlenmek istiyorsanız tavsiye ederim. Benim tavsiyem Kelime Diyarı oyunu, ama şeker oyunun da iyi olduğunu çok duydum. Seçim sizin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.